close btn

O nas

Vertigo Green Energy to firma rodzinna, która buduje elektrownie słoneczne od 2012 roku. Fotowoltaika jest naszą pasją. W każdy projekt jesteśmy w pełni zaangażowani, bo lubimy to, co robimy. Nasz zespół to wyspecjalizowani fachowcy. Pracujemy w dobrej i przyjaznej atmosferze, która przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług.

Dlaczego my?

Stosowane przez nas materiały, panele fotowoltaiczne i falowniki pochodzą od sprawdzonych producentów, będących światowymi liderami. Posiadamy nietypowe rozwiązania takie jak: optymizery czy zamienniki dachówek. Dzięki nim poprawia się efektywność i estetyka instalacji fotowoltaicznych.

Nasze realizacje

Wyróżnia nas bardzo indywidualne podejście do klienta, a nasza załoga jest profesjonalnie przygotowana do tego, by dobrze rozumieć jego potrzeby. Dobór odpowiedniego rozwiązania jest zależny od naszej wiedzy na temat najnowszych technologii, ale przede wszystkim jest kierowany naszym długoletnim doświadczeniem. To ono sprawia, że konfiguracje sprzętu mamy przetestowane na własnych realizacjach dla danych parametrów.

Zobacz wszystkie

1000
realizacji

1000
realizacji

1000
realizacji

1000
realizacji

1000
realizacji

Opinie klientów

Dbając o klienta staramy się by jego opinia pomagała nam rozwijać naszą firmę. To dzięki nim możemy się rozwijać i myśleć o przyszłości branży. To dzięki nim możemy się rozwijać i myśleć o przyszłości branży.

Zespół Vertigo

Jesteśmy zgranym zespołem, dla którego priorytetem jest dobra współpraca i wzajemna pomoc w tworzeniu zleconej inwestycji dla klienta.
Nasi doradcy instalatorzy i projektanci wciąż się szkolą, by z duchem czasu podążać za trendami w fotowoltaice na świecie.

Zobacz cały zespół.

Partnerzy

Współpracujemy z grupą sprawdzonych dostawców komponentów naszych instalacji fotowoltaicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak dobrać elementy, tak aby pracowały niezawodnie przez długi czas dając satysfakcję naszym Klientom.

Mówią o Vertigo

Regularnie piszą o nas media, a także pojawiamy się na różnych targach i spotkaniach branżowych. O naszych najwiekszych sukcesach w ciągu roku przeczytasz właśnie tu.

Praca

Jesteś studentem na polibudzie, ekonomicznej, szukasz pracy w OZE,
montujesz instalacje, lub po prostu szukasz propozycji praktyk lub stażu.
Zapoznaj się z naszym działem kariery. Może zobaczymy Cię w naszym zespole.